Вітання міського голови Віктора Пася з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 00:02

Креативні, енергійні, активні люди – працівники культури та аматори народного мистецтва сьогодні, 9-го листопада, відзначають своє професійне свято. Це особливі особистості, наділені винятковим талантом і почуттям прекрасного. Це ті люди, які дарують нам свято, хороший настрій, розмальовують будні яскравими фарбами, заворожують своїми неординарними виступами, несуть мистецтво в народ.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва, спасибі вам за збереження та популяризацію української культурної спадщини, підготовку та проведення святкових мистецьких заходів, організацію творчих виставок, за те, що наближаєте нас до прекрасного. Кожен з вас володіє неповторним обдаруванням, яке змушує захоплюватися, тремтіти серце і робить цей світ кращим.

Дорогі професіонали та аматори сцени, щиро вітаю вас з професійним святом! З цієї нагоди бажаю вам цікавих креативних ідей, невичерпної енергії, душевної рівноваги та гармонії у всьому. Нехай всі ваші задуми реалізовуються, кожен день відкриває нові творчі горизонти, приносить усмішки й вдячність за велику справу, яку ви робите.

Міський голова          Віктор Пась