У Камінь-Каширській громаді відбувся відкритий фізкультурно-оздоровчий фестиваль серед учасників бойових дій «Рух заради здоров‘я».

Дата: 08.11.2021 15:24

07 листопада 2021 року у Камені-Каширському пройшов відкритий фізкультурно-оздоровчий фестиваль серед учасників бойових дій «Рух заради здоровя».

Всього в змаганнях взяли участь 10 спортсменів.

Учасники виборювали першість в 4-рьох вправах:

- «Штрафний кидок»;

- «Влучний пенальтист»;

- «Дартс»;

- «Естафета комбінована».

Кращим метальником на влучність баскетбольного м‘яча та дротиків у ціль був Шевчик Сергій.

Перше місце у естафеті комбінованій посів Найдич Руслан.

А Ковальчук Роман виявився найкращим пенальтистом.

За підсумком 4-рьох вправ в І категорії призерами стали:

І місце - Шевчик Сергій Валерійович;

ІІ місце - Карпік Олексій Борисович;

ІІІ місце поділили:

- Ковальчук Роман Михайлович та

- Найдич Руслан Михайлович.

В ІІ категорії «Ветеран 45+» І місце посів Цвих Анатолій Михайлович.

В ІІІ категорії перемогу святкували Шумік Сергій Олександрович та Яков‘як Дмитро Валерійович.

В кожній з вправ фестивалю трійка призерів була нагороджена особистими дипломами й медалями. А в загальному підсумку переможці отримати особисті кубки-статуетки та грамоти відповідних ґатунків від організаторів змагань.

Теплі слова пошани й вдячності учасникам бойових дій дарували : директор Камінь-Каширського МЦФЗН «Спорт для всіх» Сергій Панасюк, в/о начальника управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергій Лукашук та перший заступник Камінь-Каширської районної ради Сергій Дмитрук.

Від бойових ветеранів теплу промову виголосив секретар «ГО Ветеранів АТО «Побратим» Сергій Шумік.

Учасники спортивного фестивалю вшанували хвилиною мовчання пам‘ять про полеглих земляків та всіх українців, котрі склали голови на фронті Сходу України.

Відкриваючи, та на урочистому закритті спортивного дійства всі присутні акапельно виконали Державний Гімн України.

Слава Україні !!!

Директор Камінь-Каширського МЦФЗН "Спорт для всіх" Сергій Панасюк