До уваги мешканців міста! Вивіз сміття у громаді – платний!

Дата: 05.11.2021 17:25

У повсякденному житті кожної сім’ї продукується певна кількість сміття. Якусь частину побутових відходів ми можемо переробити, компостувати чи спалити, але є сміття, яке потребує вивезення, утилізації і захоронення. Нагадуємо жителям нашого міста, що вивіз сміття у Камінь-Каширській громаді – небезкоштовний! Такі послуги надає Камінь-Каширське ВУЖКГ. Для жителів багатоквартирних будинків її вартість за місяць становить 9.59 гривень з особи, для мешканців приватного сектору – 12.29   гривень після укладання договору з підприємством. Є й інший варіант отримання цієї послуги. Виробниче управління житлово-комунального господарства здійснює вивіз відходів два рази на місяць: 15-го та 30-го числа. Таку схему можуть застосовувати жителі, які придбали в магазинах міста спеціальний кульок з логотипом ВУЖКГ, вартістю 9 гривень, помістили туди побутові відходи і винесли мішок у зазначені дати, залишивши його обабіч дороги згідно з маршрутом техніки, що здійснює вивіз. Поширеним способом є особистий вивіз сміття на полігон ТПВ «Силікатний». Звертаємо увагу мешканців міста, що цей варіант теж платний, оскільки потребує знешкодження і захоронення побутових відходів. Ця послуга обійдеться 22,42 гривні за один метр кубічний. Інформуємо, що на полігоні працює черговий, який приймає оплату, а трохи згодом тут буде встановлено відео нагляд. Тому із можливих варіантів обирайте для себе найкращий.