У селах Камінь-Каширської громади прогрейдерували дороги

Дата: 03.11.2021 15:56

Грейдерування у с.Ворокомле

Ремонт доріг у громаді – питання  актуальне і насущне. У кожному населеному пункті  Камінь-Каширської  ТГ є проблемні проїжджі частини, які роками не оновлювалися. Навесні в деяких старостинських округах провели грейдерування ґрунтових вулиць. Зокрема такі роботи були виконані у селах: Раків Ліс, Пнівне, Фаринки, Волиця,  Соснівка, Винімок, Черче, Грудки, Осівці, Видричі, Теклине, Дубровиця, Брониця, Бузаки. Восени знову повернулися до цього питання. Як і анонсувалося раніше, у жовтні – листопаді  Камінь-Кашиширською міською радою у старостинських округах громади здійснено профілювання доріг з ґрунтовим покриттям. Отож, восени прогрейдерували вулиці таких сільських населених пунків: Піщане, Бузаки, Теклине, Раків Ліс, Грудки, Видерта, Ворокомле, Мала Глуша. Сьогодні закінчуються роботи з профілювання у Малій Глуші, далі розпочнуться – у Великій Глуші, а опісля перейдуть до Гуто-Боровненського старостинського округу.  Нагадаємо, що роботи виконує ФОП Токарчук Віктор Сергійович.

Фото без описуРоботи з грейдерування у с.Грудки

Фото без описуСпецтехніка працює у Піщанському старостинському окрузі

Фото без описуГрейдерування у с.Мала Глуша

Фото без описуРоботи у с.Видерта