Куди у Камінь-Каширській громаді звертатися для імунізації від COVID-19?

Дата: 02.11.2021 17:51

Камінь-Каширська міська рада інформує: всі, хто бажає щепитися від коронавірусу можуть звернутися до пунктів вакцинації, які діють громаді. Тимчасові пункти вакцинації створені на базі амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Пункти щеплення працюють у селах Камінь-Каширської громади і розташовані за адресами:

– с. Великий Обзир, вул.Вереснева, 3;

– с. Видерта, вул.Ковельська, 118;

– с. Велика Глуша, вул.Лесі Українки, 3;

– с. Черче, вул.Шкільна, 2;

– с. Хотешів, вул.Гніван, 8;

– с. Пнівне, вул.Шевченка, 4.

У пунктах щеплень здійснюють імунізацію з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00.

У місті діє центр вакцинації населення, який має дві локації у Камені-Каширському за адресами: вул.Шевченка, 43 (Камінь-Каширська АЗПСМ), вул.Воля, 2 (Камінь-Каширська РДА, ІІ поверх ліве крило. Центр вакцинації працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00, у вихідні – з 09:00 до 16:00.

Також у центрі громади облаштований тимчасовий пункт щеплення у відділенні АТ Укрпошти Камінь-Каширський: м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка, 3 (окремий кабінет на 2 поверсі).

Контакти для попереднього запису: 095-6176509; 067-6176509

Захистити себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті від COVID-19 – вакцинуйся.