Працівники культури хочуть безпечно втілювати нові творчі задуми, а тому вакцинувалися

Дата: 29.10.2021 17:17

Працівники Центру культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради 100-відсотково вакцинувалися проти COVID-19. Таке свідоме й згуртоване рішення трудовий колектив проявив заради безпеки колег і поціновувачів його творчості, а також для того, аби уберегти себе та близьких від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

– Всі ми зрозуміли, що нинішня хвиля COVID-19 дуже складна та агресивна. Медики стверджують: люди дуже важко переносять недугу, із низкою ускладнень, з «післяковідними» ризиками.  Як на мене, це вагомий аргумент, аби зробити щеплення. Відрадно, що таку думку цілком поділяють мої колеги. Адже ми й надалі хочемо безпечно втілювати нові творчі задуми, – каже директорка Центру культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради Алла Глущук.

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації