Щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на 2022 рік

Дата: 19.10.2021 10:37

Камінь-Каширським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області формується інформація про кількість потерпілих від нещасного випадку на виробництві, узятих на облік для забезпечення путівками у наступному році .

Відповідно до пункту 4 Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків                                       на виробництві та професійних захворювань України 24.05.2017р.  N 33 потерпілі мають право на отримання санаторно-курортного лікування (за санаторно-курортною путівкою) періодично згідно з рішенням МСЕК, а саме:

- особи з інвалідністю I групи щороку;

- особи з інвалідністю II групи один раз на два роки або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю;

- особи з інвалідністю III групи один раз на три роки, один раз на два роки або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю.

У зв’язку з цим, просимо потерпілих І-ІІІ групи інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві, звернутися до Камінь-Каширського відділення (413 каб. ), для подачі пакету документів для взяття на облік щодо забезпечення санаторно-курортними путівками на 2022 рік.

При собі мати такі документи:

1. довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о;

2. паспорт потерпілого та особи, яка супроводжує потерпілого, якому за висновком МСЕК визначено потребу в супроводі.

Камінь-Каширське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області