Міський голова Віктор Пась вшанував пам'ять полеглих захисників України
Дата: 13.10.2021 12:39
Кількість переглядів: 443
Напередодні Дня захисників та захисниць України очільник громади Віктор Пась відвідав місця поховань земляків, які загинули за територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Подвиг цих героїчних людей записаний в історію і буде жити у пам’яті нашій та наступних поколінь. Керівництво громади не залишається осторонь від родин загиблих. Міський голова Віктор Пась зустрічається з батьками полеглих земляків аби почути їхні проблеми та тривоги, а з міського бюджету їх сім’ям протягом року виділяється грошова допомога, в тому числі і до завтрашнього свята.