У громаді привітали захисників та волонтерів

Дата: 12.10.2021 16:06

Пресвята Богородиця здавна була покровителькою українського народу. Під її святу опіку завжди віддавали себе ті, хто боронив нашу землю і християнську віру від зазіхань чужинців. Тому 14 жовтня українці відзначають одразу чотири свята – Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА та День захисників і захисниць України. З цієї нагоди сьогодні, 12 жовтня 2021 року у Центрі культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради відбулися урочистості за участю представників місцевої влади, учасників бойових дій на Сході, військовослужбовців, волонтерів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, загиблих на полі бою, хто поклав своє життя за Україну.

З вітальними словами до учасників заходу звернувся міський голова Віктор Пась, голова райдержадміністрації Ольга Ващук та очільник районної ради Віктор Сус, капелан, настоятель церкви святого Миколая Чудотворця Каменя-Каширського отець Володимир.

За особистий внесок у захист територіальної цілісності та суверенітету України, відмінне виконання військового обов’язку, мужність та патріотизм очільник громади нагородив грамотами працівників Камінь-Каширського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадима Кухтея, Олександра Хлистіка, Вячеслава Нестерука, Олександра Кузьмича, учасників АТО-ООС Андрія Ващука, Олександра Кривдіка; за доброчинну допомогу жителям Сходу України, особистий внесок у розвиток волонтерського руху відзначив Леоніда Токарчука. За душпастирську роботу, підтримку морального духу українських воїнів та волонтерську діяльність з рук міського голови отримав грамоту капелан 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, волонтер, настоятель міської церкви святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України Володимир Мицько.

Для присутніх звучали музичні вітання від вокалістів та творчих колективів камінь-каширського Центру культури та дозвілля.