Зі святом, дорогі працівники освіти!

Дата: 03.10.2021 00:02

У першу неділю другого місця золотавої осені, коли природа вражає око різнобарв’ям кольорів, відзначають свій професійний день педагогічні працівники. Святкує не лише шкільна родина, а й уся громада, бо кожен з нас має свого вчителя любов і мудрі настанови якого зберігає усе життя.

У цей день ми дякуємо за кожен цікавий урок, добру науку, допомогу у пізнанні світу та у пошуці своєї стежки в житті. Щиро бажаю вам, дорогі педагоги,слухняних вихованців, терпіння, професійних злетів та гармонії у житті. Нехай ваша робота буде достойно оцінена учнями, батьками, суспільством та державою. Щира вдячність та низький уклін вам за вашу працю, професійну майстерність і частинку душі, яку ви віддаєте своїм вихованцям!

Міський голова           Віктор Пась