Вітання міського голови Віктора Пася з Днем дошкілля!

Дата: 26.09.2021 00:02

Дорогі працівники дошкільних закладів!

Сьогодні, 26 вересня з великою приємністю вітаю всіх тих людей, які з відвертою посмішкою зустрічають кожного ранку наших діточок, оточують їх опікою та піклуються про них протягом цілого дня у дитсадочках. Щодня ми віддаємо найцінніше що маємо – свою малечу у надійні руки, під турботливе крило і пильне око вихователів і нянь, які турбуються і навчають нашу малечу. Люди, які працюють у дошкільних закладах – особливі: зі щирою душею і відкритим серцем, вміють лікувати дитячі душі, а тому гідні пошани та вдячності.

Тож з нагоди професійного свята прийміть мої вітання усі працівники дошкілля. Нехай дитячі посмішки прикрашають кожен день, а у вашому житті ніколи не буде смуту і невдач. Терпіння і мудрості у вашій нелегкій роботі, затишку і родинного тепла. Хай зерна доброти, які ви засіваєте у дитячих душах проростають і дають хороші плоди, а вихованці і батьки цінують вашу щоденну працю.

Міський голова                  Віктор Пась