Порядок денний 13-ї чергової сесії Камінь-Каширської міської ради VIII скликання 24 вересня 2021 року

Дата: 23.09.2021 16:25

Порядок денний 13-ї чергової сесії Камінь-Каширської міської ради VIII скликання

1. Про затвердження порядку денного 13-ї чергової сесії Камінь-Каширської міської ради VIII скликання
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2020 № 2/45 «Про бюджет Камінь-Каширської міської ради на 2021 рік».
  3. Про Прогноз бюджету Камінь-Каширської міської громади на 2022-2024 роки.
  4. Про упорядкування структури апарату та виконавчих органів Камінь-Каширської міської ради.
  5. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату та виконавчих органів Камінь-Каширської міської ради.
  6. Про встановлення щорічної премії міської ради в галузі освіти.
  7. Про призначення премії Камінь-Каширської міської ради.
  8. Про затвердження Стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти «Камінь-Каширський ліцей» № 2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області.
  9. Про перейменування комунальних установ та затвердження їх статутів у новій редакції.
  10. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів та установ культури, що перебувають у комунальній власності Камінь-Каширської міської ради.
  11. Про затвердження мережі установ освіти Камінь-Каширської міської ради на 2021-2022 навчальний рік.
  12. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.01.2021 року № 4/103 «Про зміну засновників, перейменування закладів освіти, медицини та культури та затвердження статутів цих закладів в новій редакції».
  13. Про присвоєння рангів посадових осіб місцевого самоврядування старостам виконавчого комітету Камінь-Каширської міської ради.
  14. Про передачу майна (документів Трудового архіву Камінь-Каширського району)  Сошичненській сільській раді.
  15. Про передачу майна (документів Трудового архіву Камінь-Каширського району)  Прилісненській сільській раді.
  16. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» на зберігання спеціалізованого медичного обладнання
  17. Про внесення змін до рішення міської ради від 4 грудня 2020 року № 2/25 «Про утворення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради».
  18. Про передачу матеріалів з оперативного управління Комунального некомерційного підприємства «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» Камінь-Каширської міської ради в оперативне управління Управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради.
  19. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» Камінь-Каширської міської ради на 2021 рік.
  20. Про намір передати в оренду майно, що належить до комунальної власності Камінь-Каширської міської ради.
  21. Про внесення змін у  цільову програму «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури  Камінь-Каширської міської ради  на 2021-2025 роки»
  22. Про надання дозволу комунальній установі «Центр безпеки громадян Камінь-Каширської міської ради» на укладання договору фінансового лізингу з метою придбання спецтранспорту
  23. Про передачу основних засобів та необоротних матеріальних активів, запасів з балансу Камінь-Каширської міської ради на баланс Управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради
  24. Про передачу основних засобів та необоротних матеріальних активів, матеріалів з балансу Камінь-Каширської міської ради на баланс Камінь-Каширського ВУЖКГ
  25. Про передачу майна з балансу Камінь-Каширської міської ради на баланс Управління капітального будівництва транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь-Каширської міської ради
  26. Про передачу основних засобів з балансу Камінь-Каширської міської ради на баланс КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» Камінь-Каширської міської ради.
  27. Про затвердження розпоряджень голови, прийнятих у міжсесійний період.
  28. Про відпустку міського голови
  29. Про звернення депутатів Камінь-Каширської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.
  30. Про звернення депутатів Камінь-Каширської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.
  31. Про делегування обслуговуючому кооперативу забудовників «Стадіон» функцій замовника робіт по електрифікації житлового масиву «Стадіон» в селі Раків Ліс.
  32. Про затвердження детальних планів територій.
  33. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій.
  34. Про присвоєння назви вулицям та провулку
  35. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Камінь-Каширської міської територіальної громади.
  36. Про передачу в оренду майна комунальної власності.
  37. Про хід виконання рішення міської ради від 03.02.2021 року № 5/147 «Про проведення інвентаризації земель комунальної власності Камінь-Каширської міської ради».
  38. Про розгляд звернень громадян з земельних питань.
  39. Про розгляд депутатських запитів.
  40. Різне.