Сивочоле місто відзначило свій 825-літній ювілей

Дата: 20.09.2021 16:23

Недільний вересневий ранок 19 вересня 2021 року зустрів прохолодою і дрібним дощем, але на душі у камінь-каширців тепло і урочисто, бо ж рідне місто святкує День народження. Погода трохи внесла свої корективи, але не завадила святкуванню. У Центрі культури та дозвілля для наймолодших гостей – розважальна програма з аніматорами та майстрами боді арту. Виступи юних виконавців дитячого концерту заворожують щирістю.

Міський голова Віктор Пась привітав мешканців зі святом, нагородив переможців конкурсів, приурочених Дню міста: «Мистецтво моїми очима» та на кращий благоустрій. Також очільник громади передав вітання та найкращі побажання від високопосадовців: голови Волинської обласної адміністрації Юрія Погуляйка, народних депутатів України Ірини Констанкевич та Валерія Стернійчука.

Ілюзіоніст Андрій Чеканюк інтригує присутніх майстерними фокусами.

Настрій жителям та гостям міста підіймають переможці «Ліги сміху» 2020 року – «СМТ» з Полтави, сиплячи зі сцени веселими жартами.

Місцеві артисти вітають Камінь-Каширський святковою програмою «Ми любимо тебе, місто». Для любителів танців на завершення – дискотека.

Як будь-яке день народження не обійшлося без святкового торта, хорошого настрою і позитивних вражень.

Фото Андрія Літвінчука