Фестиваль серед учасників бойових дій з Дартсу до дня міста

Дата: 20.09.2021 08:35

Перший Фестиваль серед учасників бойових дій з Дартсу відбувся на Камінь-Каширському районному стадіоні «Колос» 19 вересня 2021 року.
Ініціатором більш тісної співпраці з спілкою ветеранів «Побратим» став Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».
Приурочений даний захід був 825-тій річниці з Дня заснування міста Каменя-Каширського.
Загалом у влучному метанні дротиків в трьох підходах по 10 кидків змагалось 9 учасників.
Переможцями Фестивалю стали:
І місце - Антон Мокич;
ІІ місце - Валерій Зайцев;
ІІІ місце - Василь Гупалик.
Всі учасники були відзначені грамотами та медалями, а переможці - особистими статуетками відповідних ґатунків.
На завершення директор Камінь-Каширського МЦФЗН «Спорт для всіх» Сергій Панасюк вітав присутніх з 825-ю річницею рідного міста й запевнив ветеранів війни на Сході України, що в в майбутньому співпраця в галузі спорту між міським центром та спілкою учасників бойових дій буде лише ширшати й міцніти.
В свою чергу ветерани-учасники Фестивалю дякували за відмінно проведений спортивний захід та за набутий багаж непідкупних позитивних емоцій й можливість прямого спілкування з побратимами-фронтовиками.

Фото Сергія Панасюка