З Днем народження, Каменю-Каширський!

Дата: 19.09.2021 00:02

Дорогі камінь-каширці!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди 825-ліття заснування Каменя-Каширського! День міста – додаткова нагода для його мешканців подумати про свою малу батьківщину, з  подякою згадати тих наших земляків, хто творив його історію, хто приклався до його розбудови і розвитку, хто боронив у скрутні часи і тих, хто тепер захищає цілісність нашої держави.

У такі свята, як День народження міста, відчуваєш себе частиною великої родини. Пам’ятаймо про те, що Камінь-Каширський – це наша домівка, тому давайте спільними зусиллями робити його затишнішим і комфортнішим для життя. Саме від нас, його теперішніх мешканців залежить розвиток міста в майбутньому. Нехай кожен з нас, кому небайдужа доля міста вкладе свою часточку у його розбудову.

У цей святковий день зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту і сімейного затишку. Нехай наш Камінь-Каширський завжди буде квітучим і красивим, а життя кожної сім’ї – наповнене душевним теплом, радістю і надією на краще! Миру і процвітання нашому рідному місту!

З повагою міський голова      Віктор Пась