День рятівника – свято мужніх, відважних і безстрашних

Дата: 17.09.2021 17:45

Сьогодні, 17 вересня в Україні відзначають День рятівника – професійне свято всіх тих, які кожен день дивляться в очі небезпеці, рятують людське життя, ліквідовують надзвичайні ситуації, катастрофи та небезпеки. З цієї нагоди святкування відбулися і у нашій громаді. Традиційно не стала осторонь і місцева влада. Урочистості відвідав очільник громади Віктор Пась, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік, заступник голови районної ради Сергій Дмитрук.

Міський голова Віктор Пась висловив щирі слова вдячності рятувальникам за їхню нелегку і надважливу роботу, готовність до самопожертви побажав міцного здоров’я, витримки, більше хороших подій та менше тривожних викликів.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, відданість справі, відповідальність, рішучість, ініціативність при гасінні пожеж та ліквідації надзвичайних ситуації міський голова відзначив грамотами кращих з кращих:

Лесіка Сергія Степановича, майстра бази ГДЗС 8 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області;

Тимошика Віктора Андрійовича, водія 8 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото Наталії Шуйчик