У громаді відбулися урочистості з нагоди Дня працівників лісу

Дата: 16.09.2021 17:08

Сьогодні, 16 вересня у Центрі культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради відбулися святкові заходи присвячені Дню працівника лісу. В урочистостях взяли участь представники місцевої влади – міський голова Віктор Пась, голова держадміністрації Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус. З вітальними словами до своїх колег звернулися керівники Камінь-Каширських лісгоспів: директор ДП  СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» Грицай Олександр Анатолійовича та директор ДП  «Камінь-Каширське лісове господарство» Корецький Володимир Іванович.

Після привітання лісівників очільник громади нагородив грамотами кращих працівників місцевих лісгоспів за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісового господарства:

Грицая Олександра Анатолійовича, директора ДП  СЛАП «Камінь-Каширськагроліс»;

Лесік Марію Несторівну, підсобну робітницю цеху переробки деревини ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс»;

Корецького Володимира Івановича, директора ДП  «Камінь-Каширське лісове господарство»;

Мися Андрія Вікторовича, головного лісничого ДП  «Камінь-Каширське лісове господарство»;

Теребейчика Богдана Васильовича, провідного інженера лісового господарства ДП  «Камінь-Каширське лісове господарство»;

Козіча Валентина Кузьмовича, водія транспортного цеху ДП  «Камінь-Каширське лісове господарство».

Працівники центру культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради привітали лісівників святковим концертом.

Фото Андрія Літвінчука