Шестеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування громади отримають грошову компенсацію на придбання житла

Дата: 16.09.2021 08:59

08 вересня 2021 року голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко видав розпорядження № 544 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2021 році».

Відділом «Служба у справах дітей» апарату Камінь-Каширської міської ради було сформовано та подано загальні списки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа віком від 16 до 23 років, від 23 до 35 років, які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, що були розглянуті на засіданні відповідної комісії та затверджені  рішенням виконавчого комітету Камінь-Каширської міської ради від 15 липня 2021 року № 7/4.

Днями ми отримали витяг із протоколу засідання обласної комісії з формування пропозицій щодо розподілу субвенції для врахування під час формування відповідних показників місцевих бюджетів, згідно з яким на Камінь-Каширську територіальну громаду було виділено з держбюджету 2510070 грн, ці кошти будуть розділені між 6 особами з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, у органах місцевого самоврядування області в порядку взяття їх на квартирний облік. Ці особи вже повідомлені.

Відділ «Служба у справах дітей» апарату

Камінь-Каширської міської ради