Міський голова Віктор Пась відзначив грамотами фахівців сфери фізичної культури та спорту

Дата: 13.09.2021 17:42

Під час сьогоднішньої апаратної наради міський голова Віктор Пась нагородив кращих спортсменів та тренерів громади з нагоди  Дня фізичної культури і спорту. Віктор Іванович зазначив, що спорт у Камінь-Каширській громаді займає чільне місце і підтримується місцевою владою. Наші спортсмени показують гідні результати на змагання, фестивалях, конкурсах різного рівня, тому ми маємо ким пишатися.  Активно діє і міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Сергій Панасюк).

Фото без описуЗа значний особистий внесок у популяризацію здорового способу життя, розвиток фізичної культури та  спорту в Камінь-Каширській громаді з рук міського голови грамоти та грошові винагороди отримали:

Мельник Петро Андрійович, завідувач кафедри фізичної культури Камінь-Каширського ВПУ;

Нирко Петро Миколайович, тренер-викладач закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Камінь-Каширської міської ради;

Бродовський Ігор Степанович, тренер-викладач закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Камінь-Каширської міської ради;

Пилипчук Сергій Володимирович, депутат Камінь-Каширської міської ради VIII скликання, лідер ФК «Ветеран-Камінь».

Фото без описуФото без описуФото без описуВ.о. начальника управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергій Лукашук нагородив  викладачів  Камінь-Каширської дитячо-юнацької спортивної школи:

Каширця Віталія Васильовича, тренера-викладача закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Камінь-Каширської міської ради;

Кадіру Олександра Леонтійовича, тренера-викладача закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Камінь-Каширської міської ради;

Цюрика Ігоря Васильовича, тренера-викладача закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Камінь-Каширської міської ради.