Зі святом фізичної культури і спорту України!

Дата: 11.09.2021 13:24

У другу суботу вересня в Україні відзначають День  фізичної культури і спорту. Це свято людей, які розвивають і пропагують здоровий спосіб життя: спортсменів, тренерів, працівників організацій фізичної культури, ветеранів та шанувальників спорту! Своєю щоденною наполегливою працею, докладаючи максимальних зусиль, загартовуючи тіло і дух, виходячи на міжнародний рівень українські спортсмени прославляють нашу державу у світі своїми значними здобутками та тріумфами. Коли чемпіони підіймаються на переможний п’єдестал  звучить наш гімн і майорить синьо-жовтий прапор і слава України утверджується у всьому світі.

Дорогі представники сфери фізичної культури і спорту, щиро зичу Вам міцного здоров’я фізичного і духовного, наполегливості та терпіння, розвитку вмінь та майстерності, багато нових спортивних та життєвих перемог!

З повагою міський голова           Віктор Пась