29 серпня – День пам’яті захисників, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 16:16

Сьогодні, 29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України. Дату приурочено воєнним подіям на Сході нашої держави, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат. За час війни побіднішала і наша громада. Серпень обірвав життя чотирьох захисників, вихідців із нашої громади: Сергія Цепуха (загинув 09.08.2018 р.), Дмитра Герасимика (загинув 17.08.2014 р.), Сергія Приймака (загинув 21.08.2014 р.), Сергія Дем’яника (загинув 29.08.2014 р.).

У цей скорботний день приспускають Державні Прапори, відбуваються панахиди і покладання квітів до пам’ятних знаків по всій країні. У Камені-Каширському теж вшанували пам’ять полеглих захисників. Представники влади: заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Анатолій Шевчик, голова райдержадміністрації Ольга Ващук, очільник районної ради Віктор Сус поклали квіткові композиції до пам’ятників, меморіальних дощок та могил загиблих Героїв. Память про людей, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України буде вічно жити в наших серцях. Герої не вмирають!