У Камінь-Каширській громаді відсвяткували День Незалежності України

Дата: 26.08.2021 14:09

Найбільше державне свято – народження Держави камінь-каширська родина відзначала не один день. Ще напередодні місто вбралось святково: у патріотичну символіку.

У неділю, 22 серпня у старостинських округах Камінь-Каширської громади відбулись мистецькі заходи, організовані творчі виставки.

В понеділок, 23 серпня охочі взяли участь у велопробігу у вишиванках, присвяченому 30-ій річниці Незалежності.

А 24 серпня до Каменя-Каширського з’їхалась уся громада. Не стала на заваді і дощова погода. Всі шістнадцять  старостинських округів представили свої етнолокації та виставки хліба.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуКращі творчі колективи та виконавці громади продемонстрували свої мистецькі номери на святковому концерті.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Гості святкування мали можливість оглянути фото виставку «Камінь-Каширщина 30 ключових подій», презентовану Камінь-Каширським краєзнавчим музеєм у міському парку.

У ході святкування міський голова Віктор Пась привітав усіх з Днем Незалежності України та нагородив грамотами людей, які сумлінно працювали на благо своєї держави:

Мажула Лідія Миколаївна – медична сестра Бузаківської  амбулаторії загальної практики сімейної медицини,

Мельник Микола Степанович – завідувач клубу села Невір,

Козак Валентина Петрівна – завідувачка відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради»,

Романович Марія Федорівна – вчителька української мови і літератури закладу загальної середньої освіти с.Воєгоща,

Зеленко Жанна Миколаївна – провідний спеціаліст Камінь-Каширського відділу Управління Державної міграційної служби у Волинській області.

Також були відзначені старостинські округи за проведення святкових концертів, присвячених 30-ій річниці Незалежності України: І місце –  Видертський (староста – Павляшик Леся), ІІ місце – Ворокомлівський (староста – Шевчик Сергій), Бузаківський (староста – Мальчук Олександр), ІІІ місце – Видричівський (староста – Сорока Тарас), Грудківський (староста – Козік Оксана), Піщанський (староста – Смаль Ростислав).

Найкращими у творчому конкурсі етнолокацій «Од роду до роду!..» стали: І місце – Гуто-Боровненський старостинський округ (староста – Войчук Світлана), ІІ місце – Малоглушанський старостинський округ (староста – Труш Світлана), Раковоліський старостинський округ (староста – Півень Інна), ІІІ місце – Боровненський старостинський округ (староста – Оліферчук Михайло), Броницький старостинський округ (староста – Кошелюк Петро), Хотешівський старостинський округ (староста – Давидюк Микола).

Визначили переможців і у  виставці-конкурсі «Хліб наш насущний»: І місце – Воєгощанський старостинський округ (староста – Ковальчук Наталія), ІІ місце – Пнівненський старостинський округ (староста – Ковальчук Сергій), ІІІ місце – Великоглушанський старостинський округ (староста – Токарчук Олександр).

Черченський старостинський округ (староста – Маковецький Олександр) був нагороджений за участь у святкових мистецьких заходах, організації творчих виставок.

Фото без описуФото без описуФото без описуПредставники районної влади Ольга Ващук та Віктор Сус теж відвідали святковий концерт. Вітання зі святом линули з вуст голови райдержадміністрації та районної ради. Ольга Ващук та Віктор Сус вручили краянам подяки, грамоти і подарунки.

Фото без описуФото без описуПомічник народної депутатки України Ірини Констанкевич, депутат районної ради Юрій Дмитрук передав вітання від народної обраниці та вручив подяки жителям громади.

Фото без описуРодзинкою свята став виступ заслуженого артиста естрадного мистецтва України Сергія Скулинця. На завершення – святкова дискотека, за пультом –  dj Slavniy.

Фото без описуФото без описуФото Андрія Літвінчука