У Полицях відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Дата: 18.08.2021 16:36

Сьогодні, 18 серпня 2021 р. у селі Полиці Гуто-Боровненського старостинського округу Камінь-Каширської міської ради відкрили сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Відтак мережа закладів охорони здоров’я, де надають первинну медичну допомогу у нашій громаді розширилась. Полицівська амбулаторія – спільний зі Світовим банком проєкт Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Реконструкцію приміщення було здійснено за кошти позики Світового банку в рамках субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами кровообігу у Волинській області». Відкриття медичного закладу присвятили 30-ій річниці Незалежності України. На свято завітав і губернатор Юрій Погуляйко. Голова Волинської ОДА звернувся до присутніх з вітальним словом. Губернатор Юрій Погуляйко, міський голова Віктор Пась, голова Камінь-Каширської РДА Ольга Ващук, заступник голови Камінь-Каширської районної ради Сергій Дмитрук, заступник директора КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Камінь-Каширської міської ради Василь Каширець відкрили амбулаторію і перерізали символічну стрічку. Відтепер якісна первинна медична допомога стала доступнішою для місцевих жителів села Полиці та навколишніх населених пунктів.

Фото Андрія Літвінчука