Жителям громади розповіли про ризики нелегальної трудової міграції

Дата: 11.08.2021 11:13

30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину.

З цієї нагоди відбувся інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» для безробітних за участю завідувача відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю КУ “Центр надання соціальних послуг» Камінь-Каширської міської ради – Соловей Людмили Яківни та  провідного фахівця з профорієнтації – Леонець Галини Миколаївни. Захід відбувся на базі Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Учасникам семінару розповіли про характерні ознаки, форми торгівлі людьми, розвінчали найпоширеніші міфи та обговорили найпоширеніші схеми вербування людей. На завершення присутнім розповіли як не стати жертвою торгівлі людьми та куди звертатися, якщо Ви або Ваші рідні потрапили в скрутну ситуацію за кордоном.

Фото без описуПісля закінчення семінару фахівці  провели вуличну акцію «Ні – торгівлі людьми». Під час акції перехожим було надано індивідуальні послуги та розповсюджено інформаційні листівки «Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон».