13 серпня 2021 року у деяких населених пунктах громади не буде електропостачання

Дата: 09.08.2021 10:21

ПрАТ «Волиньобленерго» повідомляє, що 13.08.2021 р. на території населених пунктів громади будуть здійснюватися планові відключення електричної енергії. Зокрема, частково знеструмлять вулиці Каменя-Каширського, с.Підцир’я та с.Видерта згідно з графіком.

Камінь-Каширська громада

№ п/

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро­постачання (від. до ...)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-3 ЩТП-

09:30 - 13:00

с.Підцир’я, вул.Надрічна (частково), пров.Надрічний (частково), вул.Соборності (частково).

2.

КТП-29

10:00 - 15:30

ФОП Мосюк М.М. (будівля торгівлі).

м.Камінь-Каширський, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна (частково), вул.Дружня (частково), вул.Мала, пров.Ватутіна, пров.Воля (частково), пров. Олега Кошового.

3.

КТП-53

10:00 - 16:00

ФОП Глодік О.І. (бар «Віка»), ФОП Євчук В.Н. (торговий павільйон), ФОП Гаталюк В.П. (торговий павільйон),

с.Видерта, вул.Ковельська (частково), вул.Ватутіна, вул.Дев’ятого Травня, вул.Корнійчука, вул. Крупсьої (частково), вул.Молодіжна (частково).