У громаді стартував конкурс з благоустрою

Дата: 04.08.2021 19:48

З метою поліпшення благоустрою міста та сіл громади, залучення підприємств, організацій, установ та жителів громади до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню та покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду в Камінь-Каширській міській громаді запроваджено конкурс з благоустрою, присвячений Дню міста.

Конкурс проводиться щорічно з 1 серпня по 15 вересня поточного року. До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, об’єднання, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

Підготовку та проведення конкурсу здійснює конкурсна комісія.

Конкурс проводиться за номінаціями:

“Кращий благоустрій прилеглої території” серед підприємств, установ та організацій громади незалежно від форми власності;

“Кращий благоустрій багатоповерхового будинку»;

“Кращий благоустрій приватної садиби» в місті;

“Кращий благоустрій приватної садиби» в селі.

Критерії оцінки об’єктів конкурсу по номінаціях.

Номінація “Кращий благоустрій прилеглої території” серед підприємств, установ, організацій:

1. Належний архітектурно-естетичний вигляд фасаду будівлі.

2. Благоустрій прилеглої території (наявність тротуарної плитки, належне утримання зелених насаджень, газонів та квітників).

3. Облаштування вивісок та зовнішнього освітлення.

4. Наявність урн для сміття з поліетиленовими мішками при вході в будівлю.

5. Наявність договору на вивезення твердих побутових відходів (на території міста).

6. Недопущення наклеювання оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, реклам на стінах будівлі.

7. Недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглій території без дозволу.

8. Утримання прилеглої території в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів).

Номінація “Кращий благоустрій багатоповерхового будинку»:

1. Участь жителів у спільній роботі по благоустрою і озелененню прибудинкової території, підтриманню чистоти і порядку, ремонту і збереженню спортивних конструкцій, дитячих майданчиків, проведення толок, проявлення ініціативи у естетичному оформленні двору.

2. Наявність та утримання місць відпочинку, лавок.

3. Озеленення двору, наявність клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання.

4. Охайність вигляду фасадів будинків та наявність номерних знаків і табличок з назвою вулиць на будинках.

5. Наявність конструкцій для сушіння білизни, вибивання килимів.

6. Наявність і утримання в чистоті урн для сміття.

7. Наявність і стан дворового дитячого та спортивного майданчику.

Номінація “Кращий благоустрій приватної садиби” в місті :

1. Оригінальність оформлення садиби.

2. Наявність номерного знаку і таблички з назвою вулиці на будинку.

3. Охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби.

4. Наявність оригінальних зелених насаджень, квітників.

5. Освітлення дворової території.

6. Утримання паркану в охайному зовнішньому вигляді.

7. Утримання прилеглої до садиби території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів).

8. Наявність договору на вивезення твердих побутових відходів.

9. Недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглій території.

Номінація “Кращий благоустрій приватної садиби” в селі :

1. Оригінальність оформлення садиби.

2. Наявність номерного знаку і таблички з назвою вулиці на будинку.

3. Охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби.

4. Наявність оригінальних зелених насаджень, квітників.

5. Освітлення дворової території.

6. Утримання паркану в охайному зовнішньому вигляді.

8. Недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглій території.

За результатами конкурсу в кожній номінації конкурсна комісія визначає переможців, які нагороджуються дипломом та цінним подарунком або грошовою винагородою в розмірі 5000 гривень.

Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів бюджету Камінь-Каширської міської ради.

Подання та заяви приймаються відділом організаційної роботи та інформаційних технологій апарату Камінь-Каширської міської ради (вул. Воля, 2, каб.118) з 1 серпня до 15 вересня поточного року.