КУ «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради» забезпечує надання соціальних послуг мультидисциплінарною командою.

Дата: 23.07.2021 10:48

З 01.02.2021 року утворена мультидисциплінарна команда, до складу якої входять соціальний робітник, перукар та робітник по ремонту одягу. Надання послуг мультидисциплінарною командою- це форма організації роботи Центру надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і які потребують сторонньої допомоги (особи з IV та V групами рухової активності). Послуги (дрібний ремонт будинку, порізка та порубка дров, косіння трави, ремонт одягу, перукарські послуги) надаються по мірі надходження замовленя.

Незважаючи на те, що на дворі літня спека та про заготівлю дров на зиму потрібно подбати завчасно. Так 13 липня 2021 року мультидисциплінарною командою була надана послуга по порізці дров жительці с.Раків Ліс Ходзінській Лідії Сельвестрівні.

Перукарські послуги отримали одинокі громадяни с.Раків Ліс Савчук Галина Іванівна та Федік Ніна Антонівна.

З початку року мультицисциплінарною командою надано 207 соціальних послуг.

Послуги надаються по місцю проживання або в установі.

Ми знаходимося за адресою м.Камінь-Каширський вул. Шевченка,10 тел.2-32-64 (0988870189-завідувачка відділенням).