Прохання мешканців міста прибрати матеріали та відходи з прилеглих територій

Дата: 02.07.2021 12:57

Шановні жителі Каменя-Каширського!

Чисті і впорядковані вулиці  подобаються кожному з нас. Усі мешканці намагаються прибрати свої помешкання та подвір’я. Проте пам’ятаймо, що ми маємо дбати не лише про чистоту власних осель, але й прилеглих територій.

На жаль, непоодинокими є випадки складування піску, щебеню, цегли, інших будівельних матеріалів та їх залишків, дров, гілля на територіях, прилеглих до приватних домогосподарств та дорогах на вулицях міста. Часто такі речі лежать на цих місцях місяцями, заважають руху транспорту та мешканців і псують вигляд населеного пункту.

Тому просимо камінь-каширців у найкоротший час прибрати будматеріали та відходи з територій, які не є вашою приватною власністю. Звертаємо Вашу увагу не те, що такі дії є порушенням правил благоустрою і тягнуть за собою адміністративну відповідальність. Також нагадуємо, що у Камінь-Каширській громаді працює інспектор з благоустрою, який має право складати протоколи про адміністративні правопорушення на території громади. Рекомендуємо усунути такі явища, щоб до вас не завітали з обстеженням.

Фото з мережі