Вітання міського голови Віктора Пася з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 00:02

Шановна громадо!

Україна має древні конституційні традиції, які своїми коренями сягають ще князівських часів.  «Руська правда» Ярослава Мудрого, «Повчання дітям» Володимира Мономаха, Конституція Пилипа Орлика, законотворчі документи періоду Української революції 1917–1921 років – яскраві свідчення того, що у всі часи української державності наш народ прагнув жити на засадах конституціоналізму.

28 червня 1996 року записане золотими літерами у літопис історії України. Відтоді ми маємо основний закон держави – Конституцію, що закріплює суспільний та державний устрій країни, функції органів державної влади, права та обов’язки громадян.  Головний документ країни утверджує демократичні цінності та ідеали.

Щиро вітаю кожного з 25-річчям Конституції України! Це свято стало символом нашої спільної відповідальності за сьогодення та майбутнє України. Бажаю достатку та злагоди у ваших родинах, впевненості та твердої віри у день прийдешній, миру та процвітання усій нашій країні. Нехай свободи та принципи, закріплені у Конституції зажди будуть дороговказом для наших вчинків і розвитку України.

Міський голова                                Віктор Пась