Вітання міського голови з Днем молоді!
Дата: 27.06.2021 11:08
Кількість переглядів: 328
Молодість – найпрекрасніша пора в житті людини. Це період рішучих вчинків, сміливих дій та креативних ідей. Кожне покоління молоді прагне до позитивних змін, втілення новаторських концепцій і вносить власний вклад у розбудову своєї батьківщини. Сьогодні, у третю неділю червня, вітаю зі святом усіх молодий людей і всіх тих, хто відчуває себе молодими! Бажаю міцного здоров’я, невичерпного ентузіазму, яскравих цілей та активності. Нехай кожен день приносить побільше позитивних емоцій, перспектив, цікавих зустрічей і посмішок. З Днем молоді!
Міський голова Віктор Пась