До розробки Стратегії розвитку громади потрібно долучити громадськість

Дата: 14.06.2021 16:20

Сьогодні, 14 червня під керівництвом міського голови Віктора Пася відбулась апаратна нарада за участю секретаря міської ради Інни Бігун, заступника міського голови з діяльності виконавчих органів ради Анатолія Шевчика, керівників комунальних установ громади  та структурних підрозділів міської ради. У ході засідання заслухали інформацію про стан захворюваності на COVID-19 та перебіг вакцинації у Камінь-Каширській ТГ. Також обговорювали питання Стратегії розвитку громади на 2022 – 2027 роки. Відтак, у міській раді створена робоча група з розробки Стратегії розвитку, відбулося перше її засідання. На апаратній нараді вирішили, що до розробки Стратегії розвитку громади обов’язково потрібно долучити громадськість і почути мешканців Камінь-Каширської ТГ. Пропозиції до Стратегії приймаються начальником відділу регіонального розвитку, туризму та інвестиційної діяльності Миколою Панасюком у каб.118 міської ради та на електронну адресу: vrrkamrada@gmail.com.