«Волиньгаз» інформує про тимчасове припинення газопостачання!

Дата: 09.06.2021 14:57

16 червня 2021 року в зв’язку з проведенням спеціалістами АТ «Волиньгаз» ремонтних робіт, а саме: заміна запірної арматури відповідності до затвердженого плану розвитку АТ «Волиньгаз» на 2021 рік у місті Камінь- Каширський на таких вулицях:

Вул. Торгова, вул. Європейська, пров. Європейський, вул. Пушкіна, пров. Пушкіна, вул. Поліська, вул. Перше Травня, пров. Авторемонтний, пров. Ювілейний, вул. Ватутіна, вул. Ковельська, 103, вул. Польова, пров. Польовий, вул. Шевченка (ФОП Ніщик С.А., Конончук Г.Ф., Мисік Г.Л.); вул. Данила Галицького, вул. Прилісна буде припинено газопостачання з 08:00 год до 17:00 год.

За вказаними адресами мешкає 396 абонентів.

В ході робі буде виконана заміна запірної арматури у відповідності до ; затвердженого Плану розвитку АТ «Волиньгаз». Проведення даних робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті.

Виходячи з помешкання перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу у побуті!

Відновлення газопостачання відбудеться 16 червня 2021 року, після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях та відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут»        та плату за розподіл (доставку) природного газу АТ «Волиньгаз».

Просимо вибачення за тимчасові незручності!