Перша неділя червня – День працівників водного господарства України

Дата: 05.06.2021 23:58

Щороку в першу неділю червня в Україні відзначають День працівників водного господарства, цьогоріч це – 6 червня. Це свято встановлено Указом Президента від 18 березня 2003 року № 226/2003 «…Ураховуючи вагомий внесок працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу у розвиток водного господарства і меліорації земель, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах…».

Місцевих працівників водного господарства відзначили напередодні. Заступник міського голови з діяльності виконавчих органів ради Анатолій Шевчик відвідав робітників Камінь-Каширської експлуатаційної дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, щоб привітати з прийдешнім професійним святом. Двох працівників за сумлінну працю нагородили грамотами та грошовими винагородами. Зокрема, відзначили Бігуна Миколу Володимировича, оглядача ГТО Камінь-Каширської експлуатаційної дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області та Павляшика Миколу Михайловича, тракториста-машиніста цієї ж дільниці. Для потреб організації Камінь-Каширська міська рада придбала тример. Найщиріші поздоровлення і побажання линули працівникам водного господарства з вуст Анатолія Васильовича. Зі святом, шановні працівники водного господарства! Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, успіхів у роботі та житті, сімейної злагоди та благополуччя!