Волинський обласний центр з гідрометеорології повідомляє про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

Дата: 03.06.2021 14:14

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

4 червня  У західній частині області збережеться надзвичайна V класу пожежна небезпека, у східній частині висока ІV класу пожежна небезпека.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

4 червня

Луцьк Мінлива хмарність. Без опадів. Видимість 4-6 км. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура вночі 10-12?вдень 20-22? тепла.

Область Мінлива хмарність. Без опадів. Видимість 4-6 км. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура вночі 8-13°, вдень 18-23° тепла.

__________________________________­­­­­­­­­­­__________

5-6 червня Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура вночі 8-13° , вдень 19-24° тепла.

Консультативний прогноз:

7 червня Мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-14° , вдень 20-25° тепла.

8 червня Мінлива хмарність. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-14°, вдень 21-26° тепла.

________________________________________________________Волинський ЦГМ