З Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 17:36

У третій четвер травня не лише Україна, а й увесь світ вдягається у вишиті сорочки. Зі студенської акції 2006 року розпочався Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане  зберегти, популяризувати і передати  традиції створення та носіння етнічного одягу. Вишита сорочка як частина нашої культури  стала візитівкою України. Вдягаючи вишиванки – демонструємо власну причетність до великого українського народу і його віковічних традицій. Зі святом вас, дорога громадо! Любіть і цінуйте своє рідне!

Міський голова                                  Віктор Пась