Інспектора з благоустрою уповноважили складати адмінпротоколи – рішення виконавчого комітету

Дата: 19.05.2021 21:17

Сьогодні, 19 травня 2021 року відбулося п’яте засідання виконавчого комітету міської ради. На виконкомі затвердили новий склад постійно діючої комісії по обстеженню зелених насаджень. Прийняли рішення про уповноваження посадової особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення. Відтепер, інспектору з благоустрою відділу житлово-комунального  господарства, розвитку інфраструктури та комунальної власності Управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь-Каширської міської ради доручили складати протоколи про адміністративні правопорушення на території громади. Члени виконкому схвалили інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, яка визначає порядок складання протоколів та обліку матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердили форму посвідчення інспектора з благоустрою, визначилися із бланком протоколу.

Розглянули питання взяття на квартирний облік для отримання соціального житла дітей-сиріт та дитини позбавленої батьківського піклування, надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, присвоєння та зміну адрес об’єктам нерухомого майна.