ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.05.2021 14:53

У найближчі 1-3 години    18 травня по області та в Луцьку очікуються грози, пориви вітру 15-20 м/с,  подекуди град.  (Рівень небезпечності І- жовтий).

19 травня   Місцями по області очікується гроза, пориви вітру 15-20 м/с.

19 травня

Луцьк  Хмарно з проясненнями. Короткочасний дощ. Видимість 2-4 км. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 11-13° тепла, вдень 14-16° тепла.

Область  Хмарно з проясненнями. Вночі дощ, місцями значний дощ, вдень короткочасний дощ, Місцями гроза. Видимість 2-4 км. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 8-13° тепла, вдень 13-18° тепла.

20 травня  Хмарно з проясненнями. Місцями невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-11° тепла, вдень 12-17° тепла.

21 травня  Хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий дощ, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-11° тепла, вдень 12-17° тепла.

Консультативний прогноз:

22  травня Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-11° тепла, вдень 17-22° тепла.

23 травня  Хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий дощ, вдень короткочасний дощ, місцями грози. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-11° тепла, вдень 14-19° тепла.