ПОПЕРЕДЖЕННЯ про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

Дата: 13.05.2021 16:23

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

14 травня   Місцями по області та в Луцьку  очікується  гроза. Вдень подекуди град, пориви вітру  15-20 м/с. Збережеться місцями  надзвичайна  V класу та висока ІV класу пожежна небезпека.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

14 травня

Луцьк  Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, гроза. Видимість 2-4 км. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі  8-10° , вдень 17-19° тепла.

Область  Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ. Місцями грози, вдень подекуди град. Видимість 2-4 км. Вітер південний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с.  Температура вночі 7-12°,  вдень 16-21° тепла.

15 травня Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 7-12° тепла, вдень 16-21° тепла.

16 травня  Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 7-12°, вдень 16-21° тепла.

Консультативний прогноз:

17 травня Хмарно з проясненнями. Короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 8-13°, вдень 16-21° тепла.

18 травня  Хмарно з проясненнями. Короткочасний дощ, місцями гроза.  Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 8-13°, вдень 14-19° тепла.

Волинський ЦГМ