Оголошення! До уваги громадян, які використовують земельні ділянки у м. Камені-Каширському по вул. Перше Травня, вул. Богдана Хмельницького, вул. Воля

Дата: 12.05.2021 15:46

Для забезпечення обліку земель міської ради та врегулювання земельних правовідносин  просимо  громадян, які використовують земельні ділянки для городництва у м. Камінь-Каширський по вул. Перше Травня,  вул. Богдана Хмельницького (за школою №1), по вул. Воля в районі масиву «Острови»,  звернутися до управління земельних відносин, кадастру та екологічної безпеки (кабінет № 401) для оформлення правовстановлюючих документів та укладання договорів оренди земельних ділянок.

Прийом заяв здійснюється до 1 липня 2021 року.