Виконком утворив конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування

Дата: 28.04.2021 15:24

Сьогодні, 28 квітня 2021 року на засіданні виконкому було утворено конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території  Камінь-Каширської міської ради (міських чи приміських).  Його очолить заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевчик Анатолій Васильович. До складу комітету ввійдуть працівники Управління капітального будівництва, транспорту житлово-комунального господарства та комунального майна, міської ради, представники громадських організацій громади. Також було затверджено Положення та умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах  території Камінь-Каширської міської ради.

З метою належного ведення квартирного обліку рішенням сьогоднішнього виконавчого комітету міської ради створено комісію з житлових питань, затверджено її склад та Положення.