День довкілля присвятили прибиранню міста

Дата: 17.04.2021 15:54

Сьогодні, 17 квітня 2021 року у Всеукраїнський день довкілля відбулася загальноміська толока. Похмурий суботній ранок і не зовсім сприятлива погода не стали на заваді тим, хто зголосився зробити своє місто чистішим. О девятій годині, у  міському парку зібралися працівники міської ради, установ та організацій, представники протестантських церков та небайдужі жителі. Єдина мета – облагородити своє місто обєднала людей різних за віком, професійною діяльністю, релігійними переконаннями, політичними поглядами у спільній справі.

З вітальними словами до учасників акціїі звернувся міський голова Віктор Пась та пресвітер церкви Христа Спасителя євангельських християн-баптистів Анатолій Калюх.

Відтак були визначені і розділені локації для прибирання і всі взялися до роботи. Значна частина присутніх порядкували в міському парку.

Долучилися до толоки і народні обранці.

Навіть наймолодші не сиділи склавши руки.

Працівники освіти і культури міста прибирали територію вздовж річки Цир.

Учасники акції розчистили від чагарників територію біля автовокзалу.

Почали облагороджувати і зупинки громадського транспорту. Цю нелегку справу взяли на себе представники протестантських церков міста, а матеріалами забезпечила міська рада. Тепер матимемо зупинки облаштовані бруківкою. Робота – копітка, то все, що не буде завершене сьогодні – буде зроблено наступного тижня.

Не забули і про вїзди в Камінь-Каширський.

Комунальники впорядковували частину міста, при вїзді до Каменя-Каширського, зі сторони с.Грудки.

Тепер можемо сміливо стверджувати, що перший крок у реалізації проєкту "Чиста громада - здорова родина" зроблено.

Дякуємо всім, хто не став осторонь  спільної справи і долучився до толоки. Нехай потрачені Вами сили, повернуться і примножаться.

Дивитися