В обласній бібліотеці діє Центр з надання дистанційної безоплатної правової допомоги для жителів віддалених громад

Дата: 14.04.2021 16:36

У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки діє Центр з надання дистанційної безоплатної правової допомоги для жителів віддалених громад. Із лютого 2014 року фахівцями Центру щовівторка з 15.00 до 17.00 год. регулярно в режимі онлайн проводиться прийом: осіб, які звертаються за консультаціями. Графік з тематичною дистанційною безоплатною правовою допомоги складається щоквартально та оприлюднюється в мережі інтернет на вебресурсах бібліотеки. Звертаємо увагу на те, що з квітня 2021 року до дистанційного прийому долучилися фахівці Управління Державної міграційної служби у Волинській області, які проводитимуть консультації з питань оформлення, видачі та обміну паспортів громадянам України. Проблема оформлення ідентифікаційних документів особливо гостро стоїть сьогодні в середовищі ромської національної спільноти. На місцях зацікавлені особи можуть отримати консультації, звернувшись до комп’ютеризованих бібліотек з доступом до інтернету, де їм допоможуть зв’язатися з фахівцями і поставити питання.

Графік роботи Центру з надання дистанційної безоплатної правової допомоги на II квартал 2021 р. додається.

Телефони для довідок:

0332 78 93 59 (Рибачук Наталія Володимирівна).