17 квітня 2021 року – загальноміська толока

Дата: 12.04.2021 17:43

Сьогодні, 12 квітня 2021 року  на апаратній нараді, яку провів міський голова Віктор Пась з керівниками структурних підрозділів міської ради, установ та організацій міста було вирішено організувати загальноміську толоку, щоб причепурити і облагородити центр громади. Працівники міської ради оглянуть Камінь-Каширський та його околиці і складуть список місць, де будуть проводитись прибирання, про що буде повідомлено згодом. Оскільки комунальники власними силами не зможуть самостійно  справитися з таким обємом роботи, то працівники міської ради, підприємств, установ та організацій прийдуть їм на поміч. Долучитися до акції виявили бажання і протестанські громади Каменя-Каширського. Закликаємо всіх небайдужих жителів міста приєднатися до цієї благої справи аби всім разом зробити наше місто охайнішим. Загальноміська толока відбудеться 17 квітня 2021 року, в суботу, у Всеукраїнський День довкілля і стане першим кроком до реалізації проєкту «Чиста громада – здорова родина». Про деталі і початок заходу мешканців буде проінформовано дещо пізніше.