Боротьба з паліями за чисте повітря від Isobar та Amplifi Ukraine в національній кампанії “Нам цим дихати”

Дата: 31.03.2021 17:11

Amplifi Ukraine та Isobar Ukraine, разом з громадською організацією Центр розвитку інновацій та ПРООН запустили масштабну інформаційну кампанію. Мета: закликати громади компостувати бур’яни та листя замість спалювання.

Щовесни та восени в повітрі разом з димом зависає питання: "Як цим дихати?" І справа не в традиційному вересневому шашликуванні чи вихлопних газах старих камазів — проблема значно глибша. Сезонне спалювання бур’янів шкодить усім нам, тож ми вирішили запустити всеукраїнський соціальний проєкт «Нам цим дихати».
«Нам цим дихати» наголошує, що спалювання листя — це погано, і заохочує населення до альтернативних методів перероблювання бур’янів — компостування.

Двічі на рік українці власноруч занурюють нас у димову завісу. Їхня звична сезонна традиція спалювати листя, гілки та бур’яни перетворюється на справжню екологічну катастрофу. Деякі такі багаття знищують сотні гектарів лісів, полів і домівок.

За даними дослідження Gradus*, 39,4% українців продовжують спалювали суху рослинність. А 52% паліїв навіть не знають про небезпеку від такого способу!

Детальніше за посиланням  https://намцимдихати.укр