ЦНАП у громаді таки буде!

Дата: 31.03.2021 16:00

Питання відкриття ЦНАПу у Камені-Каширському далеко не нове. Необхідність його створення диктується вимогами часу і потребою полегшення отримання адміністративних послуг для населення. Роботи по реалізації створення ЦНАПу розпочалися ще у 2019 році, але довести їх до логічного завершення в силу необ’єктивних причин так і не вдалося. Новообраний міський голова Віктор Пась, розуміючи першочерговість цього завдання продовжив співпрацю з Програмою «U-LEAD з Європою», завдяки чому ЦНАП та віддалені робочі місця буде обладнано технікою та меблями. Реконструкція колишнього готелю «Турія», де буде розташовуватись центр надання адміністративних послуг здійснюється коштом міського бюджету. Ремонтні роботи у приміщенні вже ведуться і будуть завершені у найстисліші терміни. Поставка меблів і техніки згідно з Програмою «U-LEAD Європою» очікується уже в квітні. Тому по завершенні усіх облаштувань у Камені-Каширському буде новенький сучасний ЦНАП.