До уваги мешканців міста! Про встановлення смітників на вулицях міста

Дата: 17.03.2021 16:38

Шановні жителі Каменя-Каширського! Міська рада повідомляє Вас про те, що на території вулиць міста планується встановлення додаткових баків для побутового сміття. Ваші пропозиції щодо місць встановлення смітників приймаються на електронну адресу: kamenm.rada@gmail.com або за зверненням до заступника міського голови Шевчика Анатолія Васильовича. Додатково повідомляємо, що перший місяць вивезення сміття буде здійснюватися безкоштовно, а надалі –  після укладення договору з Камінь-Каширським ВУЖКГ.