Просимо підприємців міста прибрати від сміття свої прилеглі території

Дата: 16.03.2021 10:41

Після таненення снігу на дорогах, тротуарах та узбіччях міста залишається неприбране сміття. Комунальні служби щоденно борються з цією проблемою. Камінь-Каширська міська рада настійливо просить об’єднати зусилля навколо цієї справи, щоб зробити наше місто чистішим. Звертаємося з проханням до власників магазинів та інших об’єктів підприємницької діяльності прибрати прилеглу територію після зими і утримувати її у належному стані. Сподіваємося на взаєморозуміння, бо спільна робота – запорука успіху.