У Камені-Каширському вшанували добровольців

Дата: 12.03.2021 18:19

17 січня 2017 року Верховна Рада України встановила спеціальну дату для вшанування мужності та героїзму захисників, які за покликом серця стали на обороні незалежності, суверенітету та державності України – 14 березня – День українського добровольця. Саме цього дня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність нашої країни. Відвага українських добровольців, які були першими, хто зголосився на захист держави, коли ворог прийшов на нашу землю стала символом героїзму, патріотизму та виявом справжньої любові до своєї батьківщини.

З цієї нагоди, сьогодні, 12 березня 2021 року, напередодні свята, представники місцевої влади зустрілися з причетними до добровольчого руху на Камінь-Кащирщині. Всіх полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання. До людей доброї волі, які стали на оборону територіальної цілісності, які своєю працею, матеріально і духовно допомагали і продовжують долучатися до волонтерства і тепер, звернулися зі словами вдячності. В.о. начальника Управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергій Лукашук висловив подяку добровольцям за можливість жити, працювати та творити під мирним небом. Працівники центру культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради привітали присутніх виконанням тематичних музичних композицій. На завершення урочистостей охочі поклали квіти до стенду пам’яті, полеглих земляків.