Камінь-Каширський міський голова підписав Меморандум про соціальне партнерство та творчу співпрацю з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром
02 березня 2021 р. міський голова Віктор Пась зустрівся з директором Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради Валентиною Остапчук. Виходячи з суспільних інтересів у сфері екологічної освіти і виховання дітей та молоді, просвітницької діяльності серед різних верств населення з метою покращення екологічної ситуації та сприяння стійкому розвитку регіону між сторонами було укладено Меморандум про соціальне партнерство та творчу співпрацю.
Цей договір спрямований на консолідацію зусиль Центру та громади у вирішенні питань біологічної й екологічної обізнаності серед широких верств населення нашого регіону, впровадження заходів щодо модернізації системи біологічної (екологічної) освіти і виховання дітей та молоді в закладах освіти, сприяння їх розвитку та професійного самовизначення шляхом залучення до проєктної та дослідницької діяльності в галузі біології, екології, сільського і лісового господарства.