Очільник Камінь-Каширської громади Віктор Пась став членом Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при Волинській обласній раді

Дата: 02.03.2021 15:57

26 лютого у Луцьку з метою вироблення узгоджених пропозицій з питань розвитку місцевого самоврядування та координації дій обласної, районних, міських, селищних, сільських територіальних громад по забезпеченню соціально-економічного та культурного розвитку було створено Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Волинської обласної ради. Тоді ж відбулося перше засідання новоствореного  консультативно-дорадчого органу, де було затверджено його склад та Положення. У Координаційну раду ввійшли голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, перший заступник обласної ради Юрій Поліщук та заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, голови районних рад, міські, селищні та сільські голови та представники Волинського регіонального відділення Асоціації міст України: виконавчий директор Мар’яна Конончук, консультант з бюджетних питань Василь Гром. Засідання ради будуть скликатися у міру необхідності, але не рідше одного разу на квартал .